Logo
MOBILE APPS DEVELOPMENT
Menu button

Portfolio

A OTO NASZE PORTFOLIO
CEL:

Aplikacja do obsługi konferencji
Aplikacja dla hoteli i restauracji
OpenCard
BMM Mobile
Radio Rzeszów
Rocky Dancing Colours

Aplikacja umożliwia ograniczenie wszelkich formalności związanych z rejestracją uczestników konferencji. Dodatkowo jest pełnym źródłem informacji o wydarzeniu.

Aplikacja zapewnia gościom hotelowym stały dostęp do niezbędnych informacji podczas delegacji czy też wypoczynku w hotelu.

OpenCard jest aplikacją która pozwala oszczędzić setki złotych podczas korzystania z rocznego uczestnictwa w programie. OpenCard to największy w Polsce program restauracyjny, który oferuje atrakcyjne rabaty (50% na jedzenie lub 30% na jedzenie i napoje) w najlepszych restauracjach w całej Polsce.

Aplikacja przeznaczona do rejestracji rozmów wychodzących i przychodzących w celu powiązania ich z obsługiwanymi zgłoszeniami serwisowymi. Aplikacja przesyła parametry rozmowy do centralnego Systemu Rejestracji Zgłoszeń.

Polskie Radio Rzeszów to najlepsze źródło informacji o tym co dzieje się w województwie podkarpackim. Dzięki aplikacji możesz nas słuchać nie tylko w południowo-wschodniej Polsce. Umożliwia ona przeglądanie najnowszych wiadomości z regionu, informacji sportowych i muzycznych. Możesz także zostać reporterem Radia Rzeszów wysyłając nam zdjęcia i informacje. Sprawdź też prognozę pogody i zapowiedzi polecanych przez nas wydarzeń.

Application to control the Rocky Dancing Colours lamp over Bluetooth. You can individually set colors, automatic shutdown and Rocky recalls a new sms and missed connection in your phone. You can also start grouping -> one lamp lights, the other lamps listen it.

PortfolioPortfolioPortfolioPortfolioPortfolioPortfolio